Toevoegen als favoriet (Aan uw browser)
image
image
Vanaf: 22 Oktober

Maggiora

Novara

Italië

Algemene informatie :

Voor link naar lieve beelden (indien voorhanden) klik HIER
Live timing: Results / uitslagen:

Vorige Volgende
SATURDAY 22 September
h. 07.00 – 08.00 Administrative checking (only if requested to the Clerk of Course)
h. 07.15 – 08.15 Scrutineering (only if requested to the Clerk of Course)
h. 09.00 Warm-up (2 laps) (FIA-AX) (Kart Cross)
h. 10.30 Qualifying practice (1st session) (FIA-AX)
h. 12.20 Qualifying practice (single session) (Kart Cross)
h. 12.45 Drivers’ briefing (FIA-AX)
h. 13.30 Qualifying practice (2nd session) (FIA-AX)
h. 15.30 1st Heat (Kart Cross)
h. 16.00 1st Heat (FIA-AX)
 h. 17.45 2nd Heat (Kart Cross)
SUNDAY 23 September
h. 08.30 2nd Heat (FIA-AX)
h. 10.15 3rd Heat (Kart Cross)
h. 11.00 3rd Heat (FIA-AX)
h. 13.15 Autograph session
h. 14.30 Semi-Finals and Finals (FIA-AX) (Kart Cross)
1 301 GRENCIS ERVINS GRENCIS JUSTS LVA ALFA RACING, YAMAHA
2 303 TIMO RACING OVCHAROV TIMOFEY RUS ALFA YAMAHA
3 304 VAN DER PUTTEN BART VAN DER PUTTEN BART NLD F&S SUZUKI GSX-R
4 306 NOVOTNY LUKAS NOVOTNY JAKUB CZE SUZUKI GSX 599
5 308 VAN DER PUTTEN CHANTAL VAN DER PUTTEN CHANTAL NLD PAS SUZUKI 600
6 309 HARTMAN JIRI HARTMAN FILIP CZE YAMAHA R6 559CCM
7 310 ABRAHAM KAROLY ABRAHAM KAROLY HUN BUGGY
8 312 MSC ROTTENEGG SCHNEIDER MARC AUT PAS/JUNIOR BUGGY/ 599CCM
9 314 KOVAC TIJS KOVAC TIJS NLD JVDC
10 315 BREEDERLAND SAMANTHA BREEDERLAND SAMANTHA NLD BAS
11 320 ESCUDERIA MOLLERUSA LAHOZ ARES ESP SPEEDCAR TTX 600
12 321 SCHANEN DOS SANTOS GERARD SCHANEN DOS SANTOS BOB LUX JVDC JUNIOR BUGGY / SUZUKI 600CCM
13 323 SVORC JOSEF SVORC JOSEF CZE JUNIOR BUGGY YAMAHA R6
14 324 PYTLOUN DANIEL PYTLOUN DANIEL CZE SUZUKI 600
15 369 SERGIO ORTEGA RUIZ BRACHO JAVIER ESP ALFA RACING YAMAHA

NCOMPETITORDRIVERNAZCAR 
1 203 TONY RACING ACCR CZECH TEAM VYBORNY OTAKAR CZE MITSUBISHI MIRAGE  
2 204 ACCR CZECH FEJFAR TEAM FEJFAR VACLAV CZE SKODA / FABIA 3 / 2056  
3 205 BOELE ADRIAAN BOELE ADRIAAN NLD SKODA  
4 207 ADAC SACHSEN E.V. HENNERSDORF GRIT DEU CITROEN DS3  
5 213 NARDIN MASSIMO NARDIN MASSIMO ITA SUBARU 2000 TURBO 4X4  
6 218 GURSCHLER WERNER GURSCHLER WERNER ITA MITSUBISHI MIRAGE  
7 225 VEGERIS JANIS VEGERIS JANIS LVA CITROEN DS3 2000  
8 226 NEGRI ALESSANDRO NEGRI ALESSANDRO ITA SUBARU IMPREZA  
9 232 SAMOHYL ACCR CZECH TEAM FURAZKIN MATVEY RUS SKODA FABIA EVO 2  
10 *237 BADMAEV EVGENII BADMAEV EVGENII RUS FORD FIESTA  
11 240 TOMASSINI DANIELE TOMASSINI DANIELE ITA MITSUBISHI  
12 241 CASALBONI NATALE CASALBONI NATALE ITA MITSUBISHI  
13 273 VENTURI MATTEO VENTURI MATTEO ITA MITSUBISHI LANCER EVO PROTO 2000  
14 288 DE HAAS BART DE HAAS BART NLD SKODA FABIA
 NCOMPETITORDRIVERNAZCAR    
1 102 ADAC HESSEN-THURINGEN E.V. LAUBACH STEVEN DEU PAS / SUZUKI / 1.510CC        
2 103 VANEK ACCR CZECH TEAM VANEK MILAN CZE ALFA RACING HAYABUSA        
3 106 PETERS KEVIN PETERS KEVIN LUX PRT BUGGY        
4 108 SCHANEN DOS SANTOS MAX SCHANEN DOS SANTOS MAX LUX CAMOTOS        
5 109 BUDDELMEYER MICHAEL BUDDELMEYER MICHAEL DEU PETERS SUZUKI 1500        
6 111 LANGE FOLKER ANDRE LANGE FOLKER ANDRE DEU TRACKLINE        
7 112 AC MAYEN 1927E.V. IM ADAC HOLZLEITNER MARVIN DEU PETERS        
8 113 AC MAYEN 1927E.V. IM ADAC STRAUB THOMAS DEU PETERS        
9 114 WIBBELER MARKUS WIBBELER MARKUS DEU TRACKLINE BUGGY 1600        
10 116 PAHLER TIMO PAHLER TIMO NLD ALFA        
11 118 GRADWOHL MARIO GRADWOHL MARIO AUT P.A.S. / AUTOCROSS BUGGY / 1396        
12 120 ESCUDERIA MOLLERUSA LAHOZ DELFIN ESP SPEEDCAR TTX 1400        
13 123 ADAC HESSEN-THURINGEN MANDEL RENE DEU FAST&SPEED        
14 125 TEYGNIER AXEL TEYGNIER AXEL FRA ALFA RACING        
15 126 TONISTART LOSI SERGHEI BGR ALFARACING        
16 129 BAUMGARTNER SASCHA BAUMGARTNER SASCHA CHE ALFA RACING TOYOTA        
17 130 SCHROER MARCEL SCHROER MARCEL DEU FAST & SPEED HAYABUSA EB 1441CCM        
18 134 ZIEGLER URS ZIEGLER URS CHE PETERS BUGGY        
19 135 MAXIAN ANDREI MAXIAN ANDREI UKR PERFECT SPORT RACING / SUZUKI / 1441        
20 138 PIGATO CLAUDIO PIGATO CLAUDIO ITA PAP 04 HAYABUSA 1440 CC        
21 139 PLANCHE MICHAEL PLANCHE MICHAEL FRA PETERS HAYABUSA 1340        
22 140 POELARENDS JIMMY POELARENDS JIMMY NLD A&P BUGGY 1400CC        
23 141 BOISGROLLIER MICHAEL BOISGROLLIER MICHAEL FRA PETERS        
24 143 KOBRAS REMO KOBRAS REMO AUT PETERS TIBS RACING / BUGGY / 1.440        
25 *153 SCHEIBELBERGER THOMAS SCHEIBELBERGER THOMAS AUT TIBS RACING/SUZUKI HAYABUSA        
26 173 BRUNNER CHRISTIAN BRUNNER CHRISTIAN CHE MARTY BUGGY        
27 181 SUTTER WILLI SUTTER WILLI AUT EB-HAYABUSA        
28 183 CARONELLI DANIELE CARONELLI DANIELE ITA ALMA SPEED SUZUKI 1500        
29 187 VISENTINI STEFANO VISENTINI STEFANO ITA BMW PROTO 1.3        
30 190 GILIBERTI MICHELE GILIBERTI MICHELE ITA OPEL S 1600        
31 193 SERRA DAVIDE SERRA DAVIDE ITA BRIK-01 1340        
32 194 VAN LIPZIG INGO VAN LIPZIG INGO NLD FAST & SPEED BUGGY 1600 CC
 NCOMPETITORDRIVERNAZCAR
1 1 STUBBE BERND STUBBE BERND DEU ALFA EMMING, EB, 2800CC
2 2 GRENCIS ERVINS GRENCIS ERVINS LVA ALFA RACING, VOLVO
3 3 FEUILLADE JOHNNY FEUILLADE JOHNNY FRA ALFA RACING
4 5 BARTELEN MIKE BARTELEN MIKE NLD BUGGY- TRACKLINE-4X4- 4000CC
5 6 ANEXIA ACCR CZECH TEAM KUBICEK JAKUB CZE FORD V6 ZOMER 4000
6 7 PETR BARTOS ACCR CZECH TEAM BARTOS PETR CZE BMW/M3/2500
7 8 CALLAGHAN TERRY CALLAGHAN TERRY NLD MC RACING
8 11 ACCR CZECH DEKRA TEAM STETINA VLADISLAV CZE NISSAN 350Z HOSEK
9 13 ALBERS WIELY ALBERS WIELY NLD SBS-COBRA 1
10 14 HORAK DAVID HORAK DAVID CZE BMW M3
11 17 AMIGO RACING TEAM HRUBY MARTIN CZE PAS SUZUKI 2000
12 18 ACCR CZECH TEAM HOSEK JAROSLAV CZE NISSAN
13 20 AUTOMOTONET SPORT S.R.O. JORDAK RADEK CZE ALFA RACING EMMING VOLVO 2500
14 21 BOKS JANIS BOKS JANIS LVA ALFA RACING
15 23 GALLOTTA ALESSANDRO GALLOTTA ALESSANDRO ITA F&S HONDA 2000
16 26 DE SMALEN HANS DE SMALEN HANS NLD SBSFRAMES/MITSUBISHI
17 30 VAN DER PUTTEN HARRIE VAN DER PUTTEN HARRIE NLD PAS PORSCHE
18 31 AVTO MOTO KLUB TUNJICE GRGIC MARCEL SVN BUGGY AUDI 4000
19 37 EGLI HANSUELI EGLI HANSUELI CHE FAST & SPEED, MITSUBISHI, 1998
20 45 GRASSELLI CRISTIAN GRASSELLI CRISTIAN ITA SUZUKI GRAS 04
21 47 BENOIT GILBERTO BENOIT GILBERTO FRA PETERS HAYABUSA 1440X2 SUPERBUGGY
22 49 CHIGGIATO PAOLO CHIGGIATO PAOLO ITA VOLKSWAGEN 2000 T
23 53 DUIZENDSTRA FRITS DUIZENDSTRA FRITS NLD FAST AND SPEED
24 57 SPORT KLUB TORNADO (SLO) KERN IGOR SVN BUGGY HONDA 2 X 1100
25 64 WAGERNAAR CHRIS WAGERNAAR CHRIS NLD TRACKLINE
26 66 KUIJPERS MICHAEL KUIJPERS MICHAEL NLD PETERS AUDI 2.0 TURBO
27 75 VERSLUIS PETER VERSLUIS PETER NLD FAST & SPEED
28 79 CONSOLI EMANUELE CONSOLI EMANUELE ITA PROTOTIPO SUZUKI 2X1000
29 85 TEN DOLLE TIM TEN DOLLE TIM NLD F&S AZZURRO 2017
30 87 MARTY JOSEF MARTY JOSEF CHE LÜÖND BUGGY 2.0
31 88 CASARIN DAVIDE CASARIN DAVIDE ITA HOSEK FORD 2300T
32 93 CARAVAN METROPOL ACCR CZECH TEAM NIKODEM PETR CZE CM BUGGY 1600 SUZUKI